BESTICK, "Focus Deluxe", 47 delar, Folke Arström, Gense, 1900-talets mitt.

481673. BESTICK, "Focus Deluxe", 47 delar, Folke Arström, Gense, 1900-talets mitt.

6 gafflar, 19 cm
6 knivar, 19,5 cm
6 skedar, 20 cm
6 dessertgafflar, 17 cm
6 dessertknivar, 17 cm
6 dessertskedar, 17 cm
5 teskedar, 13 cm
2 smörknivar, 15 cm
1 par salladsbestick, 27 cm
1 par serveringsbestick, 22,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 gafflar, 19 cm
6 knivar, 19,5 cm
6 skedar, 20 cm
6 dessertgafflar, 17 cm
6 dessertknivar, 17 cm
6 dessertskedar, 17 cm
5 teskedar, 13 cm
2 smörknivar, 15 cm
1 par salladsbestick, 27 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 2 940