JOHAN AXEL HOLMSTRÖM. TILLSKRIVEN. Olja på pannå, signerad Axel Holmström och daterad a tergo Rom 1903.

481670. JOHAN AXEL HOLMSTRÖM. TILLSKRIVEN. Olja på pannå, signerad Axel Holmström och daterad a tergo Rom 1903.

Ca. 19x31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 19x31 cm.

Antal besök: 2 803