Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
JOHAN AXEL HOLMSTRÖM. Tillskriven. Olja på pannå, signerad Axel Holmström och daterad a tergo Rom 1903.
481670. JOHAN AXEL HOLMSTRÖM. Tillskriven. Olja på pannå, signerad Axel Holmström och daterad a tergo Rom 1903.
Ca. 19x31 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 19x31 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 273