GERDA ÅKESSON. litografier, 2 st, signerade, numrerade 124/225, 78/225.

481648. GERDA ÅKESSON. litografier, 2 st, signerade, numrerade 124/225, 78/225.

28 x 21 cm
29 x 20 cm.

Oramade blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 21 cm
29 x 20 cm.

Oramade blad.

Antal besök: 1 092