SOFFBORD, "Plommonet", ur serien Paradis, Kerstin Hörlin Holmqvist, NK Nyköping, 1950-tal.

481632. SOFFBORD, "Plommonet", ur serien Paradis, Kerstin Hörlin Holmqvist, NK Nyköping, 1950-tal.

Längd 124 cm
Bredd 56 cm
Höjd 53 cm

Brickmärkt.

Bruksslitage. Fläckar. En benfot med skador nedtill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 124 cm
Bredd 56 cm
Höjd 53 cm

Brickmärkt.

Antal besök: 869