MATSALSMÖBEL, Gustaviansk stil 1900-talets andra hälft.

48163. MATSALSMÖBEL, Gustaviansk stil 1900-talets andra hälft.

Runt bord 105 i diameter + 2 skivor á 30 cm, samt 4 stolar axetmodell antikvitt/grönrutigt tyg.

Bra bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra bruksskick.

Antal besök: 1 264