THOMAS LARSSON. Träden, olja på duk, signerad.

481543. THOMAS LARSSON. Träden, olja på duk, signerad.

68 x 69 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

68 x 69 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 674