SKÅP, teak, "Bangkok", Yngve Ekström, Westbergs möbler AB, Tranås, 1950-tal.

481440. SKÅP, teak, "Bangkok", Yngve Ekström, Westbergs möbler AB, Tranås, 1950-tal.

Teak med inredning i bl a bok.
Längd 120 cm. Bredd 47 cm. Höjd 162 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 4 930