BORDSLAMPA, tenn, GAB, 1900-talets första hälft.

481351. BORDSLAMPA, tenn, GAB, 1900-talets första hälft.

Höjd 22 cm.

Repor och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Repor och bucklor.

Antal besök: 890