OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben, olja på duk.
481319. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben, olja på duk.
40x50 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
40x50 cm.
bruksslitage.
Herrljunga Auktionsverk
293