LEONIE PILEWSKI-KARLSSON. Pastell.

481293. LEONIE PILEWSKI-KARLSSON. Pastell.

"Terassen i Capri" Signerad
25x36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Terassen i Capri" Signerad
25x36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 529