FILMPROJEKTOR, Noris 8-super-50, Plank, Tyskland, 1900-talets mitt.

481260. FILMPROJEKTOR, Noris 8-super-50, Plank, Tyskland, 1900-talets mitt.

I väska. Projektorns höjd exklusive sockel ca 24 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 398