BYRÅ med stenskiva, sent 1900-tal.

48122. BYRÅ med stenskiva, sent 1900-tal.

2-lådig med inläggningar och bronser.Längd 51, bredd 26, höjd 63 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 815