EHRENFRIED WAHLQVIST(1815-1895). Olja på duk, signerad E Wahlqvist och daterad 1865.

481214. EHRENFRIED WAHLQVIST(1815-1895). Olja på duk, signerad E Wahlqvist och daterad 1865.

Landskap med segelbåt på sjö, ca. 35x56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 586