SERVISDELAR, 39 st, flintporslin, "Ranka", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

481199. SERVISDELAR, 39 st, flintporslin, "Ranka", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

9 djupa tallrikar, 8 flata diameter 23 cm, 12 flata diameter 21 cm, 10 assietter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 401