NATTBORD ett par sent 1900-tal.

48117. NATTBORD ett par sent 1900-tal.

Ådringsmålade i ljust grågrönt. Längd 45, bredd 40, höjd 57 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 720