EWALD DAHLSKOG. kustmotiv, akvarell, signerad och daterad -46.

481151. EWALD DAHLSKOG. kustmotiv, akvarell, signerad och daterad -46.

Ca 50 x 65 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 50 x 65 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Antal besök: 567