BJÖRN BJÖRNHOLT. "Livets träd", färglitografi, numrerad och signerad.

481091. BJÖRN BJÖRNHOLT. "Livets träd", färglitografi, numrerad och signerad.

61 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 513