Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
BJÖRN BJÖRNHOLT. "Livets träd", färglitografi, numrerad och signerad.
481091. BJÖRN BJÖRNHOLT. "Livets träd", färglitografi, numrerad och signerad.
61 x 35 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
61 x 35 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
361