KERAMIK, 10 delar, lergods. Bland annat Albert Elfstrand, Sjöbo och Vimmerby, 18/1900-tal.

481076. KERAMIK, 10 delar, lergods. Bland annat Albert Elfstrand, Sjöbo och Vimmerby, 18/1900-tal.

Höjd 2.5-22 cm.

Nagg, repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 2.5-22 cm.

Nagg, repor, slitage.

Antal besök: 1 099