GLAS, 3 delar, bland annat Erik Höglund samt Reijmyre.

480984. GLAS, 3 delar, bland annat Erik Höglund samt Reijmyre.

Vas, röd glasmassa, Erik Höglund, signerad H 733/250. höjd ca 25 cm.
Block, omärkt, ca 8 x 8 cm.
Plunta, slipad dekor, Reijmyre.

Nagg / Tillverkningsdefekt vid mynning på vas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Block, omärkt, ca 8 x 8 cm.

Antal besök: 654