STOLAR, 2 st samt PALL, allmoge, 1800-tal.

480965. STOLAR, 2 st samt PALL, allmoge, 1800-tal.

Trä.

Slitage, repor, sprickor, färgborfall, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä.

Antal besök: 445