SAMEKNIV, Karl Beglund "Korv-Kalle", signerad.

480930. SAMEKNIV, Karl Beglund "Korv-Kalle", signerad.

Total längd inkl slida ca 20 cm.

Slitage, ärg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ärg.

Antal besök: 2 579