KAFFESERVISER, 2 st, Royal Albert samt Hackefors.

480929. KAFFESERVISER, 2 st, Royal Albert samt Hackefors.

Kaffekoppar med fat samt assietter, gräddkanna samt sockerskål Royal Albert.
Kaffekoppar med fat samt assietter, kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål, Hackefors.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 772