FRIMÄRKEN, Sverige, Danmark, Finland, 18-1900-tal.

480877. FRIMÄRKEN, Sverige, Danmark, Finland, 18-1900-tal.

4 st Oscar II, 8, 10, 15, 30 öre, ostämplade.
1 st 1858 5 öre grön, stämplad.
1 st 1855 fyra skilling banco blå, stämplad.
1 st fyra skilling, stämplad.
1 st 1858 30 öre brun, stämplad.

2 st danska varav 1 st 2 S. m.m.

Stämplade samt ostämplade, bevarade.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st fyra skilling, stämplad.

Antal besök: 827