SERVISDELAR, 22 delar, "Golden Garden", The (Leningrad) Lomonosov Porcelain Factory, Sovjet.

480840. SERVISDELAR, 22 delar, "Golden Garden", The (Leningrad) Lomonosov Porcelain Factory, Sovjet.

Bestående av:: 6 tekoppar med fat, 6 kaffekoppar med fat, 6 assietter, skålfat, tekanna, gräddkanna, sockerskål.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 1 055