ARMBANDSUR, 3 st, varav ett damur Svea med boett i 14k guld.

48083. ARMBANDSUR, 3 st, varav ett damur Svea med boett i 14k guld.

Herruren Citizen och Exacta.

Slitage, ett armand med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herruren Citizen och Exacta.

Antal besök: 1 683