ARMBAND i förgyllt silver med granater och 3 st opaler, totalvikt 28,87 gram.

480834. ARMBAND i förgyllt silver med granater och 3 st opaler, totalvikt 28,87 gram.

Granatarmband förgyllt silver med tre cabochonslipade opaler, Stämplad 825
vikt 28,87,
längd 18,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

vikt 28,87,
längd 18,5 cm.

Antal besök: 683