STOLAR, PELARBORD, PIPHYLLA, 6 delar, Karl Johan, 1800-tal.

480822. STOLAR, PELARBORD, PIPHYLLA, 6 delar, Karl Johan, 1800-tal.

6 stolar rygghöjd 67, 84, 84 och 86 cm.
Pelarbord höjd 73 cm.
Piphylla höjd 87 cm.

Slitage, bord och hylla med sprickor, paret stolar rangliga, klädsel med omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pelarbord höjd 73 cm.
Piphylla höjd 87 cm.

Antal besök: 385