"Semi-pendel", Claus Bonderup och Thorsten Thorup, IKEA, höjd ca. 28 cm.

480804. "Semi-pendel", Claus Bonderup och Thorsten Thorup, IKEA, höjd ca. 28 cm.

Diameter ca. 60 cm.

Bruksslitage. Lampan har ej någon stickkontakt (beskrivningen uppdaterad 14/9 kl. 17.38).

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 60 cm.

Antal besök: 9 584