2 öre SM, 1768. 1 och 1/2 öre, otydlig datering, ca. 1720. En, hårt sliten. Skilling, 1819. 1/4 öre, CRS, otydligt daterad ca. 1630.
Hårt slitage.
Hårt slitage.