SKRIVBORD med stol. Björk, 1800-tal.

480651. SKRIVBORD med stol. Björk, 1800-tal.

Skrivbord Höjd ca 77 cm, 118 x 62 cm.

Bruksslitage, repor, märken, renovering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 399