SPEGEL MED KONSOLBORD. Senempire, 1800-talets första hälft.

480650. SPEGEL MED KONSOLBORD. Senempire, 1800-talets första hälft.

Spegel 197 x 87 cm.
Konsolbord Höjd ca 80 cm, 38 x 88 cm.
Förgylld och bronserad spegeln, konsolbord med skiva av vit marmor, svängda ben.

Bruksslitage, smärre skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel 197 x 87 cm.

Antal besök: 841