Spegel 197 x 87 cm. Konsolbord Höjd ca 80 cm, 38 x 88 cm. Förgylld och bronserad spegeln, konsolbord med skiva av vit marmor, svängda ben.
Bruksslitage, smärre skador, sprickor.