BORDSLYSTER, 1900-tal.

BORDSLYSTER, 1900-tal.
480634. BORDSLYSTER, 1900-tal.

Mässing, behängd med glasprismor, stam med blått glas, på marmorfot. För två ljus. Höjd ca 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 469