MAURITZ KARSTRÖM. Pastell samt akvarell på papper, signerad.

480576. MAURITZ KARSTRÖM. Pastell samt akvarell på papper, signerad.

40 x 30 cm.

Proviniens: Inköpt direkt av konstnären 2001.

Mauritz Karström (1962–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 30 cm.

Mauritz Karström (1962–2005)

Antal besök: 1 047