KANDELABRAR, ett par, tenn, Art deco, Just, Danmark, 1900-tal.

480565. KANDELABRAR, ett par, tenn, Art deco, Just, Danmark, 1900-tal.

Kandelabrar med hållare för två ljus vardera
Längd 17,5, höjd 20 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17,5, höjd 20 cm.

Bruksslitage, repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 515