SKRIVSKÅP, med vitrinöverdel, 1900-talets slut.

480564. SKRIVSKÅP, med vitrinöverdel, 1900-talets slut.

Längd 97, djup 46, 203 cm, 2 delat.

Slitage, repor, kompletterat. lös nyckelbricka.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 462