MATS ARONSSON. Etsningar, 2 st, signerade, daterad 86 respektive 88, numrerade 40/150.

480517. MATS ARONSSON. Etsningar, 2 st, signerade, daterad 86 respektive 88, numrerade 40/150.

Ca 28 x 37 cm vardera.

Ej examinerade ur ramar.

Mats Aronsson (Född 1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 28 x 37 cm vardera.

Ej examinerade ur ramar.

Mats Aronsson (Född 1958)

Antal besök: 584