GUDRUN ÅHLBERG. "Arkitekter", kollage, signerad och daterad -61.

480479. GUDRUN ÅHLBERG. "Arkitekter", kollage, signerad och daterad -61.

Ca 62 x 46cm, Jan Linders bok "Gudrun Åhlberg" medföljer.

Ej examinerad ur ram, röklukt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 177