JÖRGEN NASH. "Etablissemangets skrattande åsna", färglitografi.

480474. JÖRGEN NASH. "Etablissemangets skrattande åsna", färglitografi.

62x40 cm, signerad och numrerad 116/175.

Bruksslitage.

Jörgen Nash (1920–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Jörgen Nash (1920–2004)

Antal besök: 658