SLAKTBÄNK, 1800-tal.

SLAKTBÄNK, 1800-tal.
480457. SLAKTBÄNK, 1800-tal.

Längd ca. 134, bredd 35, höjd 57 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
480457. SLAKTBÄNK, 1800-tal.

Slitage, skador.

Antal besök: 786