SMYCKEN, bland annat stenarbete samt silver, 1900-tal.

480374. SMYCKEN, bland annat stenarbete samt silver, 1900-tal.

Bland annat colllier med bärnsten/bärnstensimitation, orientaliska smycken.

Slitage, enstaka skador, några delar utbytta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 553