WALDEMAR SJÖLANDER. Skulptör vid bord. Gouache, signerad och daterad 1956.

480370. WALDEMAR SJÖLANDER. Skulptör vid bord. Gouache, signerad och daterad 1956.

65 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 534