SKÄNK/SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-tal.

480343. SKÄNK/SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 182 cm
Bredd 44 cm
Höjd 75 cm.

Ålders samt bruksslitage. Fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 182 cm
Bredd 44 cm
Höjd 75 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 731