SALONGSBORD samt KARMSTOL, nyrokoko resp Karl-Johan, 1800-tal.

480331. SALONGSBORD samt KARMSTOL, nyrokoko resp Karl-Johan, 1800-tal.

Mahogny. Bordets längd 115, bredd 66, höjd 72 cm.

Bruksslitage. Stolsrygg med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 451