OVE MATHIESEN. Oskarshamnsmotiv, 2 st, akvareller, signerade och daterade 67.

480310. OVE MATHIESEN. Oskarshamnsmotiv, 2 st, akvareller, signerade och daterade 67.

Mått inom passepartout: 26,5 x 35,5 cm.

Lätt gulnade, ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 049