OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gåramålning, olja på duk, signerad E Å samt daterad 1904.

480262. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gåramålning, olja på duk, signerad E Å samt daterad 1904.

Dagmått 65,5 x 102,5 cm.
Falsmått 69 x 105 cm.
Totalmått inklusive ram 95 x 134 cm.

Skador, lagningar på baksidan av duken (Lappar).

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 65,5 x 102,5 cm.
Falsmått 69 x 105 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 037