MATSALSBORD, nyrokoko, 1800/1900-tal.

480257. MATSALSBORD, nyrokoko, 1800/1900-tal.

Ovalt. 2 iläggsskivor 29 och 61 cm.
Höjd 73 cm, bredd 108 cm, längd från 76 till 166 cm.

Fläckar, repor, en skadad fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 432