TAKLAMPA, i form av lykta, 1900-talets andra hälft.

48023. TAKLAMPA, i form av lykta, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 47 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 47 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 981