PAUL BERGGREN. färglitografi, Sträckande tranor aprilmorgon, signerad och daterad 1993.

480215. PAUL BERGGREN. färglitografi, Sträckande tranor aprilmorgon, signerad och daterad 1993.

22 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 40 cm.

Antal besök: 1 734