FÅTÖLJ, 1940-tal.

FÅTÖLJ, 1940-tal.
480177. FÅTÖLJ, 1940-tal.

Stomme i alm. Fast stoppad rygg och sits.

Slitage. Klädsel med slitage och någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!
480177. FÅTÖLJ, 1940-tal.

Antal besök: 410