SKÅP, gustaviansk stil,1900-talets mitt.

480073. SKÅP, gustaviansk stil,1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny,dekorer med lagerfestonger.Längd 117, bredd 50, höjd 160 cm.Inrede med 3 backar o flyttbar hylla.

slitage,repor, slagmärken. Nyckelbussning saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 490